RTV/AGD Store Manager

Become a Key Character in Our Team! We are looking for a Store Manager of consumer electronics/appliances

About Us – Smart Electro. We are not just an appliance and consumer electronics store. We are a passionate and committed team that wins markets and customers’ hearts. Create with us a future where technology and innovation are at your fingertips!

Experience in a similar position required

Is This Position For You?

If you have experience managing a team, are a natural leader and your energy is contagious to others – we have a dream job for you!

Responsibilities asRTV/AGD Store Manager

Requirements:

What We Have to Offer You:

How to Join Us?

We look forward to receiving your resume! – The sooner the better!

Don’t miss the opportunity to be part of something special!

RTV/AGD Store Manager

Salary : 5 000 - 8 000 zł / brutto
Working dimension: Full-time
Contract type - Employment contract
Location:
Wola, 43-225

Please include a clause in your resume:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Woli 43-225, ul. Międzyrzecka 6 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Woli 43-225, adres: ul. Międzyrzecka 6, KRS: 0000491202, NIP: 6381809338, REGON: 243471027.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, zgoda może zostać wycofana w każdym czasie poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia na adres Administratora.
Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.