Doradca klienta w sklepie RTV/AGD

Dołącz do Teamu Smart Solution i Zbuduj z Nami Przyszłość!

Smart Solution Sp. z o.o. to nie tylko firma. To drużyna pełna pasji i energii, która zdobywa serca klientów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jesteśmy pionierami w branży e-commerce z zespołem, który wciąż podnosi poprzeczkę wyżej.

Miejsce pracy:

Co będziesz robić jakoDoradca klienta w sklepie RTV/AGD

Co dla Ciebie mamy w zanadrzu?

Ponowna rekrutacja na to stanowisko!

Jeśli już raz do nas aplikowałeś/aś, nie wahaj się i daj nam drugą szansę, by Cię poznać. Wyślij swoje CV raz jeszcze!

Nie przegap okazji, by stać się częścią czegoś wyjątkowego. Czekamy na Ciebie!

Aplikuj już dziś!

Doradca klienta w sklepie RTV/AGD

Wynagrodzenie :4 500 - 5 000 zł / mies. brutto
Wymiar pracy: Pełny etat
Typ umowy - Umowa o pracę
Lokalizacja:
Wola, 43-225

Prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Woli 43-225, ul. Międzyrzecka 6 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Woli 43-225, adres: ul. Międzyrzecka 6, KRS: 0000491202, NIP: 6381809338, REGON: 243471027.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, zgoda może zostać wycofana w każdym czasie poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia na adres Administratora.
Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.