Kierownik Sklepu RTV/AGD

Zostań Kluczową Postacią w Naszym Zespole! Poszukujemy Kierownika Sklepu RTV/AGD

O Nas – Smart Electro. Jesteśmy nie tylko sklepem z AGD i RTV. Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania, który zdobywa rynki i serca klientów. Twórz z nami przyszłość, w której technologia i innowacje są na wyciągnięcie ręki!

Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

Czy To Stanowisko Jest Dla Ciebie?

Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, jesteś naturalnym liderem i Twoja energia zaraża innych – mamy dla Ciebie pracę marzeń!

Obowiązki jakoKierownik Sklepu RTV/AGD

Wymagania:

Co Mamy Ci do Zaoferowania:

Jak Do Nas Dołączyć?

Czekamy na Twoje CV! – im szybciej tym lepiej!

Nie przegap okazji, aby stać się częścią czegoś wyjątkowego!

Kierownik Sklepu RTV/AGD

Wynagrodzenie : 5 000 - 8 000 zł / mies. brutto
Wymiar pracy: Pełny etat
Typ umowy - Umowa o pracę
Lokalizacja:
Wola, 43-225

Prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Woli 43-225, ul. Międzyrzecka 6 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą w Woli 43-225, adres: ul. Międzyrzecka 6, KRS: 0000491202, NIP: 6381809338, REGON: 243471027.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, zgoda może zostać wycofana w każdym czasie poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia na adres Administratora.
Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.