Pracownik Działu IT - Opiekun Bazy Produktowej

Dołącz do Smart Solution i Zbuduj z Nami Przyszłość!

Smart Solution Sp. z o.o. to nie tylko firma. To drużyna pełna pasji i energii, która zdobywa serca klientów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jesteśmy pionierami w branży e-commerce z zespołem, który wciąż podnosi poprzeczkę wyżej.

Miejsce pracy:

Praca biurowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Poszukujemy osoby, która wykaże się dokładnością i rzetelnością w swojej pracy, posiadającej ogólną wiedzę informatyczną.

Idealny kandydat to osoba, która będzie dbać o naszą bazę produktową oraz zapewni wsparcie informatyczne dla pracowników firmy.

Cenimy umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i dbałość o detale, co jest kluczowe w utrzymaniu wysokiej jakości naszych usług.

Czym będziesz się zajmować jako Pracownik Działu IT - Opiekun Bazy Produktowej

Oczekujemy:

Oferujemy:

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu, nie zwlekaj! Rozpoczynamy proces rekrutacji, a to może być Twój nowy rozdział w karierze.

Aplikuj teraz i dołącz do Smart Solution Sp. z o.o., gdzie razem z nami możesz rozwijać się i osiągać sukcesy!

Pracownik Działu IT - Opiekun Bazy Produktowej

Wynagrodzenie : 5 000 - 8 000 zł / mies. brutto
Wymiar pracy: Pełny etat
Typ umowy - Umowa o pracę
Lokalizacja:
Wola, 43-225

Prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Międzyrzecka 6, 43-225 Wola, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Międzyrzecka 6, 43-225 Wola, NIP: 6381809338, REGON: 243471027. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może zostać wycofane w dowolnym momencie przez przesłanie pisemnego oświadczenia na adres Administratora.