Specjalista ds. Handlu Międzynarodowego AGD/RTV - Dołącz do Zespołu Smart Solution!

Smart Solution to więcej niż firma – to zespół pełen pasji i zaangażowania, dążący do doskonałości w każdym aspekcie swojej działalności. Jesteśmy miejscem, gdzie innowacyjność łączy się z codzienną pracą. Dołącz do nas i pomóż nam kształtować przyszłość!

Miejsce pracy:

Praca biurowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Jeśli jesteś osobą, która ma doświadczenie w sprzedaży eksportowej, pasję do branży AGD i RTV lub chcesz wnieść nową energię i asortyment do naszej firmy, to mamy dla Ciebie propozycję!
Smart Solution to miejsce, gdzie działamy w obszarze AGD i RTV, oferując najwyższą jakość obsługi. Teraz poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży hurtowej, który pomoże nam podbić rynki zarówno krajowy jak i międzynarodowy.
Szukamy osób, które są gotowe już od pierwszego dnia wprowadzić nowości do naszej oferty i przyczynić się do rozwoju Smart Solution. Jeśli masz kreatywne pomysły, ambicje na stworzenie nowego projektu, wprowadzenie nowego asortymentu lub rozwój już istniejącego, to jesteśmy miejscem, gdzie Twoje innowacje zostaną docenione. Dołącz do nas i bądź częścią naszego dynamicznego zespołu, który nie boi się wyzwań!

Czym będziesz się zajmować jako Specjalista ds. Handlu Międzynarodowego AGD/RTV

Oczekujemy:

Oferujemy:

Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu, nie zwlekaj! Rozpoczynamy proces rekrutacji, a to może być Twój nowy rozdział w karierze.

Aplikuj teraz i dołącz do Smart Solution Sp. z o.o., gdzie razem z nami możesz rozwijać się i osiągać sukcesy!

pecjalista ds. Handlu Międzynarodowego AGD/RTV

Wynagrodzenie :7 000 - 20 000 zł / mies. brutto
Wymiar pracy: Pełny etat
Typ umowy - Umowa o pracę
Lokalizacja:
Wola, 43-225

Prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Międzyrzecka 6, 43-225 Wola, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Smart Solution Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Międzyrzecka 6, 43-225 Wola, NIP: 6381809338, REGON: 243471027. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może zostać wycofane w dowolnym momencie przez przesłanie pisemnego oświadczenia na adres Administratora.